Пошук
  • mishagarnyk

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ З ЕНЕРГІЇ СОНЦЯ ДЛЯ ВАШОЇ РОДИНИ

«Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини» - брошура, підготовлена Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках інформаційної кампанії для домогосподарств, які бажають стати енергонезалежними.

Щороку попит на СЕС домогосподарств набирає стрімких обертів. Якщо у 2015 р. лише близько 200 родин в країні використовували сонячні панелі, то вже за 5 років на кінець II кварталу 2020 р. – майже 26 тис. сімей.

Обсяг коштів, вкладених родинами у СЕС, вже перевищує 500 млн євро.

У ТОП-3 регіони, де найбільше родин встановили СЕС, увійшли Дніпропетровська (понад 3400), Тернопільська (більше 2200) та Київська (близько 2000).

Як зауважив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, така популярність СЕС серед домогосподарств пояснюється бажаними можливостями:

  • заощаджувати на рахунках за електроенергію;

  • бути автономними та не залежати від енергопостачальника (за умови установки акумуляторного обладнання або комбінування різних технологій).

«Окрім цього, СЕСд – це додатковий стимул для сімей змінювати поведінку на енергоощадну: аналізувати енергоспоживання, користуватися енергоефективною електротехнікою та підвищувати енергоефективність будинку», - підкреслив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

З точки зору енергосистеми важливим є той факт, що СЕСд - це мала розподілена генерація, яка дозволяє використовувати енергію в точці її виробництва, що дозволяє зменшувати втрати в мережах.

Тож, для усіх, хто цікавиться або планує встановити СЕС, Агентство рекомендує ознайомитися із брошурою та дізнатися про:

  • варіанти використання СЕС у залежності від потреби домогосподарства;

  • процедуру встановлення СЕС;

  • орієнтовні розрахунки витрат та очікувані вигоди при встановленні СЕС для будинку.

Читайте та діліться брошурою із близькими, друзями, знайомими: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Solar_energy_for_house_ua.pdf!

Використовуйте «чисту» енергію із користю для себе та родини!

25 перегляд0 коментар

©2020 by Indian Solar Engeneering